LED informační a výsledková tabule EST 20xx

EST-2000 je modulární systém univerzálních LED informačních a výsledkových tabulí.
Tabule jsou vyráběny ve dvou základních řadách a to jako EST-2010 – výška znaků 10cm a EST-2020 – výška znaků 17cm s mezerou 3cm mezi řádky vyplněnou jednou řadou LED. Toto uspořádání umožňuje lépe zobrazovat znaky s diakritickými znaménky (bez deformace písmen) a semigrafické znaky. Tabule jsou vhodné jak pro použití v interiéru, tak i v exteriéru vč. náročného prostředí plaveckých bazénů.

Tabule zobrazují vně vytvořený text tvořený alfanumerickými znaky. Tabule EST-2020 při složení modulů do větších celků umožňují zobrazování textu dvojnásobné šířky, běžícího textu o délce až 1024 znaků a semigrafických znaků. 

Tabule jsou primárně určeny pro zobrazování výsledků z plaveckých časomír OMEGA ARES21, OMEGA QUANTUM, OMEGA PowerTime (na přání zákazníka i z jiných). Tabule EST-2020 mohou též zobrazovat informace pro návštěvníky sportovního areálu (např. o teplotě vody a vzduchu, denním čase, obsazenosti drah, konaných akcích …..). Ovládací software je součástí dodávky. Jako informační je v omezeném rozsahu možné použít též tabule EST-2010

dav

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *